Te dua

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   TE dua te kam thene dikur... 0webmaster434Shiko mesazhin e fundit prej Thu Dec 04, 2008 11:56 am
nga webmaster
Asnjë mesazh i ri   Fjalet jane ngjyrat dhe libri esht tabloja,vizatoje dashurine tende. 0webmaster266Shiko mesazhin e fundit prej Thu Dec 04, 2008 11:54 am
nga webmaster
Asnjë mesazh i ri   Dergo nje poezi kushtuar njeriut te zemres(ju lutem specifikoni emrin) 0e-embla-enita372Shiko mesazhin e fundit prej Tue Nov 25, 2008 12:11 pm
nga e-embla-enita
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Sun Feb 18, 2018 3:33 am