Eni apo Greta Koci

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  Eni apo Greta Koci

  Mesazh  webmaster prej Wed Nov 19, 2008 1:42 pm


  Vertet eshte e vogel dhe mund te duket dicka e pamundur por ja qe ndodhi ajo qe realisht nuk pritej.Motra e vogel e Greta Kocit tani gezon te njejten fame dhe simpati nga publiku shqiptar ashtu sic gezon vet Greta Koci.
  Kenga e saj e re qe prek nje nga temat me problematike ne shqiperi ka fituar nje fame qe ndoshta nuk pritej as vet nga Eni.Nuk na mbetet gje tjeter vetem ti urojme suksese te metejme Eni Kocit perkrah motres se saje.

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:14 am