Fjalet jane ngjyrat dhe libri esht tabloja,vizatoje dashurine tende.

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  Fjalet jane ngjyrat dhe libri esht tabloja,vizatoje dashurine tende.

  Mesazh  webmaster prej Thu Dec 04, 2008 11:54 am

  Vertet a mund te vizatohet dicka qe thelle thelle nuk ka per tu kuptuar ndonjehere??

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:27 am