A i vret koha dashurite??

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  A i vret koha dashurite??

  Mesazh  webmaster prej Thu Dec 04, 2008 12:08 pm

  Koha iken shume shpejt,asnjeri prej nesh nuk e kupton por ndonjehere secili tenton te riktheje ,kujtme,dashuri te harruara faqeve te ditarit e pas shume kohesh shikon fotografine e SAJ dhe gjithshka rikthehet.Valle e dua akoma apo thjesht kujtime?A me mendon ndonjehere apo ndodhem ne ate pjesen e mendimeve te SAJ qe e ka zene pluhuri? Keto te vijne menjehere ndermend nderkohe qe gjithshka ecen por akrepat e zemres tende qendrojne te fiksuar gjithmone aty .

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:26 am