Puthjet sipas shenjes se horoskopit

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  Puthjet sipas shenjes se horoskopit

  Mesazh  webmaster prej Thu Dec 04, 2008 1:47 pm

  Dashi :
  Puthjet e dashit janë te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.

  Demi:
  Puthjet e tua janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

  Binjaket:
  Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë

  Luani:
  Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

  Virgjeresha:
  Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes

  Peshorja:
  Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje

  Akrepi:
  I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndërmend

  Shigjetari:
  Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkon edhe me ....

  Bricjapi: Puthjet e tua janë momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditës

  Ujori:
  Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur

  Peshqit:
  Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë....

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:25 am