Kengetaret shiptar,jan vertet vipa?apo mundohen qe te jene...

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  Kengetaret shiptar,jan vertet vipa?apo mundohen qe te jene...

  Mesazh  webmaster prej Thu Dec 04, 2008 2:07 pm

  VIP do te thot qete jesh nje njeri shum i rendesishem dhe te jesh ne qender te vemendje per shum njerez por ketu tek ne ne shum raste ndodh e kunderta.Shembulli me i mire esht ai i kengetareve shqiptare te cilet pasi bejn nje kenge dhe marin fame zhduken dhe sdegjohen me.Esht ky nje very important person?????

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:27 am