Cili esht kengetari juaj i preferuar?

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  Cili esht kengetari juaj i preferuar?

  Mesazh  webmaster prej Thu Dec 04, 2008 2:10 pm

  Muzika esht ilaci me i mire per te larguar stresin,dhe kete ilac na e ofrojne kengetaret shqiptare dhe te huaj te cilet me punen e tyre arrijne te na largojne per pak caste nga bota e eger qe na rrethon.cilet jan keta kengetare??

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:12 am