Stil ne lokalet e tiranes

  Share

  e-embla-enita

  Numri i postimeve : 14
  Registration date : 24/11/2008

  Stil ne lokalet e tiranes

  Mesazh  e-embla-enita prej Fri Dec 05, 2008 12:33 pm

  Marr shkas nga lokalet e shumta qe jane hapur ne Tirane per te hapur kete teme dhe per te shkembyer mendime me ju.
  Kohet e fundit jane hapur vertet shume lokale luksoze ne Tirane dhe ne fakt eshte nje nga gjerat me te bukura qe kemi sot sot ne kryeqytet. Ajo qe i ka bere lokale tona kaq te preferuara eshte sigurisht Design-i qe kane. Ka nje shumllojshmeri stilesh (por qe ne thelb dominon minimalizmi) qe e bejne bllokun dhe disa pika te tjera te Tiranes te jene vertet shume terheqese. Une doja te dija cili lokal ju pelqen me teper per stilin qe ka por ndoshta edhe per dicka tjeter...
  Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Live!Google!Sphinn!Stumbleupon!Yahoo!Spurl this Post!Reddit! Wong this Post!
  Pergjigjuni me Citim

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:15 am