celularet qe ju treheqin me shum

  Share

  e-embla-enita

  Numri i postimeve : 14
  Registration date : 24/11/2008

  celularet qe ju treheqin me shum

  Mesazh  e-embla-enita prej Fri Dec 05, 2008 2:08 pm

  Ketu mund te tregoni per markat e celulareve qe pelqeni me shum,parapelqen dhe foto te celulareve.

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:29 am