Preshndesni te gjith forumistat shqiptare

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  Preshndesni te gjith forumistat shqiptare

  Mesazh  webmaster prej Fri Nov 21, 2008 3:23 pm

  Ne cdo lloj forumi dhe vendi qe shkruajn ata japin nje kontribut te madh na pasurimin e websiteve shqiptare.Mendoj qe e meritojne nje pershendetje nga ne...

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:24 am