**-KUSH E URDHERON NJERIUN , ZEMRA APO TRURI ??-**

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  **-KUSH E URDHERON NJERIUN , ZEMRA APO TRURI ??-**

  Mesazh  webmaster prej Sat Dec 06, 2008 6:41 am

  **-KUSH E URDHERON NJERIUN , ZEMRA APO TRURI ??-**


  Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

  --------------------------------------------------------------------------------

  E shtrova kete pyetje
  se ka shume raste qe zemra te
  thot te besh ndryshe
  dhe truri ndryshe
  shpesh degjojme :e bera keshtu
  se keshtu ma tha zemra
  ose e bera keshtu se keshtu ma tha truri
  me cilen eshte me mire te ece njeriu
  cfar ti thote truri
  apo cfar ndjen ne zemer?  I mencuri ka nje prirje te forte per te qene i heshtur , dhe aftesine e forte per te ruajtur nje inventar te tere sekretesh . Zotesia dhe karakteri i tyre jane per t'u respektuar .

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:09 am