Adoleshenca,pjesa me e bukur e jetes por dhe me e rrezikshmja!

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  Adoleshenca,pjesa me e bukur e jetes por dhe me e rrezikshmja!

  Mesazh  webmaster prej Sat Dec 06, 2008 6:46 am

  Te jesh adoleshent do te thot qe te njofesh vetem lumuturi ne kete jete pavarsisht te keqijat qe te ndodhin te cila i kalon shum leht pasi arsyetimi esht shum i vogel ne kete periudhe te jetese.ADOLESHENCA esht gjithcka.

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:15 am