Rreziqet qe i kanosen adoleshenteve.

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  Rreziqet qe i kanosen adoleshenteve.

  Mesazh  webmaster prej Sat Dec 06, 2008 7:02 am

  Droga,alkoli,dhe shum te tjera jan disa vese qe mese shumti fillohen ne adoleshence.A perbejne keto nje rrezik per komunitetin?Shkruani rreth tyre.

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:16 am