MODERATOR dhe ANETARE

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  MODERATOR dhe ANETARE

  Mesazh  webmaster prej Sat Dec 06, 2008 7:18 am

  Te nderuar vizitor te www.lepurushi.co.cc ky website nuk ka shum qe esht krijuar dhe si cdo fillim i forumeve edhe ky nuk esht shum i pasur me tema pasi akoma nuk esht bere i njohur.Ju ftojme te antaresoheni ne forumin tone pasi ne kemi nevoje per moderator ashtu si dhe per anetare te tjere per te diskutuar rreth ceshteje te shtruara ne forum.Nqs mendoni se mund te moderoni ne forumin tone ju lutem beni nje kerkese te grupet pasi te jeni rregjistruar.Ju urojme qendrim te kendshem dhe faleminderit qe na vizituat.

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:16 am