Design i ri i chatit

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  Design i ri i chatit

  Mesazh  webmaster prej Sat Dec 06, 2008 7:49 am

  Te nderuar vizitore dhe anetare,chati jone
  ka nje pamje me te mire ne nje design te ri te krijuar per me shume hapsire.Nqs doni te kaloni ne pamjen tjeter klikoni ne linkun qe eshte shenuar me poshte.Faleminderit.

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:21 am