A duhet pranuar propozimi gjashtëpikësh i Ban Ki Moon?

  Share
  avatar
  Klodi_Shkodra

  Numri i postimeve : 10
  Registration date : 08/12/2008

  Character sheet
  faqet partnere:
  faqet partnere

  A duhet pranuar propozimi gjashtëpikësh i Ban Ki Moon?

  Mesazh  Klodi_Shkodra prej Mon Dec 08, 2008 6:54 am

  PEr mendimin time jo


  Edituar për herë të fundit nga Klodi_Shkodra në Wed Dec 24, 2008 2:04 am, edituar 1 herë gjithsej
  avatar
  webmaster
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 65
  Vendodhja : TiRaNe
  Registration date : 19/11/2008

  edhe po edhe jo

  Mesazh  webmaster prej Tue Dec 09, 2008 1:03 pm

  me then te drejten un sja kam iden se per cfar ben fjal ai paln por bashkohem me atdhetaret e mi,dhe them qe sduhet pranuar.

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:24 am