Me Cilin antare apo antare do donit ta ftonit per kafe ..?

  Share
  avatar
  Klodi_Shkodra

  Numri i postimeve : 10
  Registration date : 08/12/2008

  Character sheet
  faqet partnere:
  faqet partnere

  Me Cilin antare apo antare do donit ta ftonit per kafe ..?

  Mesazh  Klodi_Shkodra prej Tue Dec 09, 2008 10:13 am

  Un per vete jam i ri ktu dhe nuk njof ndokend:D

   Ora është Sun Feb 18, 2018 3:20 am